Recruitment Team Leader

0
Prohumán 2004 Kft.
Közzétéve
2018-11-30
Hely
Hungary

Rövid leírás

A Prohuman Professional egy friss, modern szemlélettel rendelkező munkaerőközvetítő és fejvadász ügynökség, a Prohuman piacvezető HR szolgáltató vállalat szárnyai alatt. Legfőbb célunk, hogy egyedülálló szolgáltatást nyújtsunk partnereinknek. Nemcsak ügyfélközpontú hozzáállásunkkal emelkedünk ki a többi munkaerő közvetítő cég közül, hanem azzal is, hogy olyan megoldásokkal szolgálunk mind a jelöltek, mind az ügyfelek számára, amelyek valódi tanácsadói, szakértői véleményt közvetítenek.

Folyamatosan épülő, bővülő fejvadász csapatunkba keresünk legalább 3-5 éves recruitment tapasztalattal olyan munkatársat, aki nagyobb szabadságra, önállóságra és önmegvalósításra vágyik.
Elsősorban olyan senior recruiter kollégák jelentkezését várjuk, akik kifejezetten csapatvezetésben még nem, de nagyobb projektek koordinációja kapcsán már szereztek tapasztalatot, működtek együtt több tanácsadóval, végeztek ügyfélkapcsolattartást és éreznek affinitást egy Team Leader pozíció betöltéséhez.
Tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
Végzettség: Főiskolai végzettség
Feladatok:

  • Kiemelt partnerekkel történő kapcsolattartás és ügyfélkoordináció
  • Recruitment tanácsadókból és Sourcing Recruiterekből álló csapat munkájának menedzselése
  • Újonnan érkező kollégák mentorálása, betanítása, a beilleszkedésben segítségnyújtás, motiválás
  • Csapattagok munkájának rendszeres teljesítményértékelése, erről riportok készítése a vezetés számára
  • Kulcs ügyfeleknél meglévő, kiemelt pozíciók kezelése, azokra történő interjúztatás
  • Belső folyamatok fejlesztése önálló javaslatokkal
  • Szakmai rendezvényeken, workshopokon, konferenciákon való aktív részvétel és a csapattagok bevonása