Összeszerelő

0
Prohumán 2004 Munkaerő Szolgáltató és Tanácsadó Kft.
Közzétéve
2018-06-02
Hely
Hungary

Rövid leírás

Alsózsolcai lemezmegmunkáló partnerünk részére keresünk

munkatársakat kiemelkedő bérrel és azonnali kérdéssel!
Tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
Végzettség: Középiskola
Feladatok:

  • A lemezüzemben legyártott illetve egyéb beszerzett alapanyagok összeszerelése a munkautasításnak és a 3D- nek megfelelően.
  • A müködéshez szükséges segédanyagok és kiegészítő felszerelések meglétének nyomonkövetése, beszerzésük szükségességének idejében történő jelzése a csoportvezető felé.
  • Termék minőségének és mennyiségének gyártás közbeni biztosítása.
  • A késztermékek minőségének ellenőrzése.
  • A munkaterületén levő szerszámok és berendezések előírásszerű használata, karbantartásuk szükségességének jelzése a közvetlen vezetője felé.
  • Munkaterület rendjének és tisztaságának biztosítása az üzemvezetés által meghatározott elvek alapján.
  • Az 5S és a mindenkori munkavédelmi és környezetvédelmi szabályok betartása.

Előnyök:

  • 3D program ismerete felhasználói szinten.